Myślę, że takie szkolenie to podstawa dla każdego, kto prowadzi zajęcia na MS Teams. Mnie "ośmieliło" w wielu aspektach, których w normalnych warunkach nie ma gdzie przećwiczyć a "na żywo" ze studentami byłoby to bardzo ryzykowne.

Bardzo duża dawka wiedzy metodycznej - którą się poznaje przy okazji. Czyli nie tylko "klikologia H5P"

Szkolenie jest użyteczne dla każdego, a umiejętności na nim zdobyte przydadzą się nie tylko w pracy.

Na kursie dowiedziałem się o kilku nieznanych mi wcześniej funkcjonalnościach platformy UPEL. Ponadto kurs w sposób skondensowany pokazuje potencjalne kierunki, w których można rozwijać kurs on-line czy wspierać zajęcia stacjonarne.